Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2015.02.17. 20:36
Szerintem a magyarázat egyszerű:
A lelke mélyén - szeretném hinni - itt senki sem rossz ember, csak szeretné, ha az igaza, pillanatnyi érdeke jutna érvényre. Ehhez ki több, ki kevesebb eszközt használ.
Aztán idővel az igaza már nem aktuális, így nem is annyira fontos számára.
Megbékél, elsősorban saját magával.
Azért emlékművet állítani korai...
Előzmény: (franci252 180688)
franci252
164 élménybeszámolót írt
164
13 éve tag
2015.02.17. 16:55
Az tetszik ebben a fórumozásban, hogy ha elég türelmes vagy, és pl. napokig csak olvasgatsz, akkor előbb-utóbb minden probléma megoldódik... a dühöngők lehiggadnak, a háborúzók békét kötnek, a "bűnbanda" megdicsőül, a jelzőosztogatók kifulladnak... a vélemények meg (gondolom) maradnak, és raktározódnak.
Még azt is észrevettem, hogy ha bejelentkezve olvasgatsz, akkor nem ugyanazt látod, mintha csak bekacsintasz... Ezért úgy tűnhet, hogy bizonyos hozzászólások törlődtek, stb.

Mindegy, én innen kb. 150 km-ről szurkolok az Arénának, remélve, hogy az átlagon- és várakozáson felüli hóviszonyok még jó sokáig kitartanak, örömet szerezve ezzel minél több hó- és Eplény kedvelő jobbító-kritikusnak. Talán még nekem is összejön egy-két csúszás tavaszig!:-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.