Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2015.10.22. 19:03
köszönöm szépen a segítséget, Brianconig ok, onnan már elautóztam a völgyben 10-20km-t. Nagy kérdésem tovább lehet e autózni januárban Le Grave után a Mont Delans tó mellett?
köszönet
Előzmény: (Daddy 183674)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2015.10.20. 20:47
Én a Torinó-Oulux-Briancon-N91 utat javaslom. Oulux-nál lehajtva az autópályáról fel kell menni a hegyekre. Ki van táblázva, hogy merre kell menni Franciaországba, így elég azt figyelni. (Gyakorlatilag nem kell az útról letérni.) Helyenként elég meredek, de nagyon szép, kanyargós, jó minőségű út. Elhaladsz Montgenévre sípályái mellett (a helyiséget nem nagyon látod, mert alagút vezet át alatta), utána már Brianconig lejtő következik, ami szintén kormánytekerős. Ha esik a hó nagy erőkkel takarítják, így elég biztos a járhatósága. Személyes tapasztalat, hogy arcvédő maszkot vinni kell, mert néha cudar idő tud ott lenni a magasabb pályarészeken. Az erős szélben arcra fagyott havat én nem kedvelem, de ez ízlés dolga. :-)
Előzmény: (kuku 183650)
kuku
24 élménybeszámolót írt
24
12 éve tag
2015.10.19. 18:28
Tisztelettel kérek segítséget az utazással kapcsolatban.Még nem jártam ezen a síterepen, sok útvonal létezik.Logikusan Briancon felé a legrövidebb, itt a Mont De Lans felétökéletes,vagyle van lezárva?A Síelők.hu a 712-es főútat javasolja. A google a D927-et javasolja, vagy egszerűen menjek svájcnak?segítsetek. köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.