Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
dtamas
53 élménybeszámolót írt
53
13 éve tag
2016.12.01. 21:42
Köszönjük!!
Előzmény: (hpetya82 190634)
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
2016.12.01. 21:16
Sziasztok!

Bocsi a kártya rendelésnél is az ask for a new card opciót kell választani, előbb ezt tévesen írtam. Ha kifizetted meg is jelenik a kártyaszám. És ha elveszett, és rögtön újat rendelsz akkor a korábbi automatikusan blokkolódik elvileg.
Előzmény: (hpetya82 190634)
podizs
34 élménybeszámolót írt
34
14 éve tag
2016.12.01. 21:14
Köszi, rendes vagy!
Előzmény: (hpetya82 190634)
hpetya82
26 élménybeszámolót írt
26
9 éve tag
2016.12.01. 21:08
Szia!

Lehet, hogy nem mindenben lesz precíz a leírás,de megpróbálom összefoglalni a teendőket.
Ha neked van GoPass fiókod, akkor tudsz a fiókodhoz más személy pl. párod részére kártyát rendelni. Azt írják hogy 14 nap alatt jön meg. Az én tapasztalatom az, hogy sokkal gyorsabban. Először a párodat az Add User menüben hozzá kell rendelni a fiókodhoz. Ha ez megvan akkor a Gopass Card menüben látnod kell a párodat mellette a felirat Non-attached GOPASS card. A "more options" menü alatt kiválasztod az add a new card opciót és kifizeted a 2 EUR díjat. Fogj jönni egy ideiglenes igazolás a kártyarendelésről. Ha nem jönne meg a kártyát akkor azt magaddal kell vinni. Ezt követően ha bemész a my discount menübe, akkor megjelennek az akciós jegyek. Fent a menüsorba ki tudod választani, hogy kinek a részére kéred a jegyed. Ha megvetted érdemes kinyomtatni az ideiglenes igazolást róla, mert ha nem jön meg a kártya időben akkor ezt kell a pénztárba bemutatni. (nekem megjött időben erről nincs gyakorlati tapasztalatom, de úgy gondolom, hogy az igazolás alapján adnak egy sima jegyet/ maga a kinyomtatott igazolás nem egyenértékű a jeggyel) Ezt te nyomtatod ki rajta van a síelés napja és egy vonalkód. Ha valaki véletlenül leadta a gopass kártyáját az baj. Szerintem akkor a card menüben a blocked the card opcióval blokkolni kell a régi kártyát és mellette az ask for a new card opcióval rendelni egy újat. (azt nem tudom, hogy a kártyán lévő jegyek elvesznek -e, de gondolom nem) Remélem tudtam segíteni és nincsenek benne durva pontatlanságok. Ha valaki máshogy tudja kérem jelezzétek.
Előzmény: (dtamas 190622)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2016.12.01. 16:32
Többször leírtam már, hogy az itteni fórum információkat érdemes a hivatalos oldalról is csekkolni, mert nem minden fórumozó véleménye kellően megalapozott!
Előzmény: (dtamas 190622)
podizs
34 élménybeszámolót írt
34
14 éve tag
2016.12.01. 16:26
Mindkét oldalon az aljából a csúcsig fel lehet jutni ès teljesen le tudsz csúszni. Szerintem kb.10 km.
Előzmény: (dtamas 190622)
dtamas
53 élménybeszámolót írt
53
13 éve tag
2016.12.01. 15:30
Sziasztok! Gondolkodunk párommal hogy megnéznénk a hétvégén a Chopoki nyitányt, természetesen GoPass kártyával, legalábbis nekem van, és tudok 19.9-ért síelni. Páromnak még nincs, mivel csak tavaly óta síel és nem volt még Chopokon, de csináltam egy családtag profilt (vagy mit), de nem világos az egész rendszer, hogy most akkor ő is 19.9-ért fog majd síelni vagy sem... Arra is gondoltam hogy csinálok neki egy full különálló profilt és megigénylem a kártyát, és mint friss tag ideiglenes kártyáját kiváltva szintén 19.9-ért síelhet. Kicsit zavaros a sztori a honlapon, hogy mire is jó akkor ez a társkártya. Ha valaki hasonló cipőben jár kérem ossza meg amit erről tud.
Más: Kinek van infója, hogy hány pályát terveznek megnyitni a hétvégi nyitásra? Mert ha lesz kb 5 km nyitva, akkor amiatt nem ülünk autóba. Ellenkező esetben viszont van még 2 szabad helyünk hátul, aki csatlakozni akar :)))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.