Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
dtamas
53 élménybeszámolót írt
53
13 éve tag
2016.12.02. 17:44
Szia! Az új kabinos déli felvonót dec. második felében adják csak át. Szezonkezdésre elegánsabb lett volna, de nem baj, ez van, a lényeg, vagyis a hó az legalább leesett nyitásra :)
Google maps-be vagy Waze-ba kiikszeled a fizetős útszakaszokat, és máris nem fog rávinni a Zólyom-Besztercebánya közötti autópályára.
Én jelenleg imádkozom, mivel november elsején jártam arra és Besztercebányán hazafele jövet matrica nélkül elvétettem az utolsó lehetséges lehajtót, azután már csak Szliácsnál tudtam lemenni, remélem nem jön majd csekk 150 Euróról...
Előzmény: (wwwblade 190654)
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2016.12.02. 12:56
Szia!

Szerintem frekventáltabb (tesco, boltok, Liptovskimikulas stb.) az északi oldal, így mi az új felvonótól függetlenül is oda megyünk.

ui.: társaságunkban is kirobbant egy kis vita ebből, de a csákányozást meg meg kell tanulni és akkor nem lehet szempont a szállásfoglalásban... :)
Előzmény: (wwwblade 190654)
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2016.12.02. 12:53
Azt írják, hogy a Srdiecko parkoló használható lesz, nem kell csákányosozni csak, ha megtelik.
Előzmény: (wwwblade 190654)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.12.02. 11:00
Esetleg a beállításoknál autópályák, út díjak elkerülése opciót bejelölni? Tádáááám!
Előzmény: (wwwblade 190654)
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.02. 10:31
Hali :)
Nekem annyi kérdésem lenne hogy a most épült új felvonó vajon üzemelni fog e !?

Ha nem akkor még mindig a hegy másik oldalára érdemes menni , elkerülve a csákányos felvonót :)

Illetve egy google maps utvonalat tud valaki küldeni úgy, hogy a szlovák fizetős pálya elkerülése benne legyen ?

Köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.