Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bánkút topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Qjoszucsi
11 élménybeszámolót írt
11
7 éve tag
2018.01.21. 20:59
Helló,
Mekkorra hó esett ma Bánkúton?
Nyitnak a lelvonók a héten?
Üdv
Előzmény: (dannydog 198313)
dannydog
32 élménybeszámolót írt
32
13 éve tag
2018.01.15. 19:58
Kb. hasonló a véleményem nekem is amit régebben már le is írtam.
Viszont én már 5 évente sem nézek fel, mert tudom mire számíthatok. Amíg ez a banda üzemelteti Bánkútat addig semmi esély, hogy jobb legyen.
Szégyen ami ott van! 30 éve semmi, csak visszafejlődés. Pedig nekem közel van, de inkább autózom és síelek egy jót, mert azt már itt nem lehet!
Gabor Szecsenyi
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
2017.12.22. 18:37
Helló srácok, most voltam fent idén másodszor és írhatnékom támadt. Kb 30 éve járok sielni, és az elmúlt 30 évben ez a felvonó és pályagondozás volt a leg gyalázatosabb amivel találkoztam. Első alkalommal még használható pálya, aztán kijegesedett kavicsos szar. 5 évente megnézi az ember, aztán elmegy a kedve. A kikopott-lágyult rugó, a buckás felvonó nyomvonal, stb. Nem most kopott ki, nem most buckásodott fel, így van 30 éve legalább. Adjak egy rotációs kapát meg egy döngölőbékát nyárra? Az elrepedt tárcsa legalább 2 nadrágomat szakította már ki. Most megúsztam. A kavicsos középsőpálya, a rozsdás felvonómaradék a kajálda alatt a pálya szélén?? Az mi? Nem tűnt fel? Alapvetően kedves személyzet, jó kajálda, de mint sípálya? Voltatok mostanában Mátraszentistvánon, Dél-Szlovákiában? Tessék belehúzni vagy adjátok át az üzemeltetést a szakácsnak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.