Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Döbrögi
26 élménybeszámolót írt
26
8 éve tag
2018.03.07. 19:03
Köszönjük és bizakodunk !!!!
Előzmény: (KKy 200487)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.03.07. 07:00
Kedves Döbrögi!
Az írásodból valahogy úgy értelmeztem, hogy most szeretnéd kezdeni, ezért javasoltam az északi oldalt. A profilodat nem néztem meg.
Azért, ha köd lenne, vagy jegesednek a pályák vigyázzatok. Szintén érdemes bele olvasni a beszámolókba, és ránézni a térképre, így fogod tudni hol lehet problémásabb szakasz.
Jó síelést kívánok: KKy
Előzmény: (Döbrögi 200472)
Döbrögi
26 élménybeszámolót írt
26
8 éve tag
2018.03.06. 20:26
Köszönöm !
Visszaolvasom
Jártam már több lejtőn,( Kékes,St.István,Cavnik) piroson kéken de kezdőnek tartom magam 54 évesen mert csak 3 éve kezdtem netes oktatóktól , lelkesedésem kitartásom van. Erre talán a legjobb példa hogy gyerekeimet és unokámat megfertőztem , nem tudom a tempót tartani velük.
Sokat olvastam már erről a sí centrumról. A déli oldal a 34 pálya miatt tetszett meg. márc.16.megyünk. Ma regisztráltam remélem még ide ér a levél.
Szép estét
Előzmény: (KKy 200435)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.03.05. 21:39
Sziasztok!

Először is kezdőnek nem feltétlenül a déli oldalt javasolnám, ha elolvassátok a honlap leírását részletezik, hogy miért. A kék pályák az északi oldalon vannak. A déli 34c, azaz a panoráma pálya inkább egy enyhén lejtős országút, a síelés gyakorlására szerintem nem annyira alkalmas, habár ezt a síoktatók tudnák pontosan megmondani. A Krupovai parkolás rendben van, de ebben az esetben A5 majd az A2 kabinos lifttel tudtok a csúcsig felmenni, de az onnan való lecsúszásról, pont nemrég írogattunk. Legyetek szívesek egy kicsit visszaolvasni.
Chopokról le tudtok menni az A1-vel, de onnan is piros pályák vezetnek lefelé. Nem tudom honnan érkeznétek a pályához, de az északi Lucky, vagy a Biela put, vagy az Otupne alkalmasabb kiindulópontnak, ott tudtok parkolni is, és kevesebb időt vesz el a "liftezés".
Már nincs külön északi, vagy déli napijegy, bérlet.
üdv: KKy
Előzmény: (Döbrögi 200432)
Döbrögi
26 élménybeszámolót írt
26
8 éve tag
2018.03.05. 21:03
Sziasztok
Hosszú hétvégén szeretnék egy napra elmenni és ismerkedni kezdőként a déli lejtőkkel. Krupovkai felvonóhoz gondoltam parkolni. Egynapos teljes pályás (észak és dél) bérlet árakat több helyen is találtam azonban én csak a déli oldalra gondoltam mivel egy napra elég az.

Kérdésem van e csak déli vagy csak északi oldalra érvényes kártya???

Valahol olvastam hogy csak déli oldalas kártyát kellett fizetnie mert nem volt átjárható a csúcs (és mégis, így jól járt hogy nem online vásárolta).
Köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.