Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bukovel topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2022.01.18. 17:49
Nagyon köszönöm a válaszodat. Kint érdemes váltani Hrivnyát vagy itthonról vigyek. Euróm van azzal nem lehet fizetni?

Nagyon hasznos infokat kaptam tőled nagyon kedves vagy. Bérelni szeretnénk mert így egyszerűbb sílécet snowboardot vegyesen.

keresgéltem a neten 5 nap 4 éjszakára kb 2 felnőtt 1 gyermek félpanzióval 150-170.000 es ajánlatokat kaptam. Jó lenne pálya szállás. Az apart Hotel Chabalt néztem ami ár érték arányban jó és azt írja közel van a pálya. de ha mást ajánlasz elfogadom. gyermekünk miatt jó lenne pálya szállás mert ha megunja akkor a feleségemmel be tudnak menni pihenni.

Hólánc kötelező?

A COVID biztosítás mit jelent ?

Az insta oldalt ma bekövettem már :

előre is köszönöm a többi infót is.
Előzmény: (Schlosser 214500)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
2022.01.17. 08:39
Szia,

9 éves gyermek mehet oltás nélkül, felnőtt negatív PCR teszttel, plusz határon feltelepítenek egy alkalmazást és 72 órán belül új tesztet kell kint is csinálni. Ha nem csinálod meg, karantén.

Bukovelben 3 helyen lehet tesztelni, 450 UAH a teszt.

Határ kifelé mostanában sima, mehetsz Tiszabecsnek vagy Beregsuránynak is. A teszt mellett kérnek egy ukrán biztosítónál kötött COVID biztosítást is, ebben tudok segíteni ha írsz üzenetet.

Visszafele jelenleg az ukrán-magyar határon eléggé be szokott állni a sor, érdemes megpróbálni Románián keresztül Szlatinánál vagy Nevetlenfalunál, ehhez ki kell tölteni a PLF formulát a plf.gov.ro oldalon előre.

Szállásban tudok segíteni szintén, nagyon széles a spektrum Kőrösmező vendégháztól Hotel Bukovel luxus pályaszállásig (ebből már csak márciusra van szabad hely lényegében).

Síbérlet 3 napos 2900 UAH, ez mostani árfolyamon kb. 94 EUR.

Felszerelés komplett középkategóriás bérelhető kb. 200 UAH / nap áron (léc, bot, cipő, sisak), ebben is van partnerünk akit tudok ajánlatni, beszélnek angolul és nagyon korrektek.

Az utat megcsinálták, végig fel van újítva, Dilove előtt van kb. 1 km amit még most csinálnak, azon kívül vadonatúj aszfalt a határtól Bukovelig.

Friss képeket találsz Instagram-on, kint voltunk az elmúlt 5 napban egy csoporttal.

https://www.instagram.com/travelbukovel

üdv,
Lakatos Dániel
TravelBukovel.hu
Előzmény: (coolman 214463)
E64E048C-FB9E-4800-9585-2E5023083839.JPG
IMG-1022.jpg
IMG-1028.jpg
IMG-1073.jpg
IMG-5970.JPG
IMG-5971.JPG
IMG-5972.JPG
IMG-5976.JPG
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2022.01.16. 11:37
Üdvözletem miden kedves síbarátnak!

Egy kis segítségre lenne szükésegm. Oltatlanul mennénk valamikor Bukovelbe. MInden hasznos információt szívesen fogadok.

2 felnőtt és egy 9 éves gyermekről lenne szó.

Érdekelne a határátlépés. Esetleg szállások. Síbérlet infó. Felszrerlés bérlési lehetőség.... stb. Szóval minden. Régebben azt olvastam hogy az út ami oda vezet nem túl jó. Ezzel kapcsoltosan is jó lenne pár infó.

Előre is kösziiii.

ui.: Friss képek is jöhetnek
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.