Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2022.02.03. 10:16
Szia Starsky,
a sorompónál van egy oszlop, azon van egy bérlet érzékelő, oda kell tartani a bérletet és kienged. Általában ott vannak a parkoló őrök is, ha kell segítenek. Én Krupován vagy Srdieckon parkolok, de így kell lenni a többi TMR parkolóban is. A sífelvonóba szerintem a belépéshez kell a fizikai kártya, csak a vendéglátó egységekben használható a mobilra feltöltött kártya. Krupován van Infocentrum, shop, szervíz, kölcsönző, minden elintézhető.
Starsky0826
50 élménybeszámolót írt
50
7 éve tag
2022.02.02. 22:06
Szia Százas! Én már rengetegszer fizettem parkolasert, pedig szezon bérletem van. Segíts légyszíves, hogy lehet ingyen parkolni. Előre is köszönöm!
Előzmény: (százas 214987)
Csaba Pocsai
14 élménybeszámolót írt
14
7 éve tag
2022.02.02. 11:39
A Lucky parkolóban ha az fizető automatába bedugod a Gopass kártyát a megfelelő nyílásba akkor 7 EUR-t számol.

Biela Pút-on a kényelmi parkoló (lift mellett) 13 EUR, azon nem láttam Gopass nyílást (ettől még lehet). A felvezető út melletti parkolót pedig előre kell fizetni a parkolóőrnél, az 10 EUR, de oda érkezni kell időben.
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2022.02.01. 21:30
Szia,
én még nem fizettem itt parkolásért soha, eddig azt hittem, hogy napi síbérlettel ingyenes. A Gopass mobil alkalmazásban részletesen megtaláltam a parkolási lehetőségeket és árakat. Csak szezonjeggyel ingyenes minden TMR parkoló, nekem az szokott lenni. A többi esetben fizetni kell, akár magán, akár TMR.
SzigetiReka
1 élménybeszámolót írt
1
2 éve tag
2022.02.01. 19:10
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne azokhoz akik voltak már vagy itt vannak Chopokon, hogy ki hol vette meg a parkolójegyet az adott parkolókba.
Mi ugye belefutottunk abba a gondba, hogy naivan azt gondoltuk ingyenes a parkolas. Erre a parkolóember nagy hadonászások közepette szlovákul elmagyarazta, hogy 30percig ingyenes utana pedig fizetős.
10 euróért cserébe egész nap ott parkolhattunk.
7 euróért is elvileg lehetett venni a gopass.travel oldalon de mi nem talaltunk ilyen fület az oldalon.

Valaki belefutott már hasonlóba?

Köszönöm :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.