Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2009.12.21. 20:05
"Ja Ausztriában hanyatt vágtam magam a 10EUR-os gőzgombócon, ami fagyasztott volt"

Ez azért nagyon erős csúsztatás. 3-5 Euró között van a gombóc.
Előzmény: (Krampusz 77146)
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2009.12.21. 19:44
Zsoci!

Nem tudom végig olvastad-e a hozzászólásokat. Remélem megértenéd, miért került felfüggesztésre a fórum, ha olvastad volna.
Dióhéjban ezek voltak a negatív kritikák: (némely hozzászólás hangneme.... hogy is mondjam......)
A beléptető kapu tudom szokatlan egy sípályán, de remélem szerinted sem ide valók a gyalogosok, babakocsik, szánkók. Ráadásul a pálya azon részen, ahol főleg kezdők mennek. Ha már a szánkó a pályán van az már baleseti forrás, még ha csak húzzák is. Pillanatok alatt el lehet engedni a madzagot, és a szánkó máris kamikaze életre kel. Folytassam a gondolatmenetet? Ugye nem kell.

Arról meg nem tehetünk milyen árakkal dolgozik a hütte. Végig gondolta egyáltalán a hozzászóló milyen távolságra van egy nagyker, ahonnan be lehet szerezni az alapanyagokat? Hát nem tudom melyik van közelebb: Gyöngyös vagy Pásztó? Hol lehet nagyobb választékban, jobb árakon vásárolni?
Ja Ausztriában hanyatt vágtam magam a 10EUR-os gőzgombócon, ami fagyasztott volt.

Az, hogy melyik pályát készítik el először az jól felfogott gazdasági érdek, ezt el kell fogadni!! Nem lehet pénzt, időt, hóágyú kapacitást pazarolni a legmeredekebb pályára, annak ellenére, hogy a főnöknek is ez a kedvence. Az enyém is az 1-es pálya a kedvenc.

Hogy sorba kell állni a felvonónál a nyitó napon, ezen csodálkozik valaki? Ezért ócsárolni kell a pályát?
Szerintem nem.
Gondolkodni kell: a nyitó napon ami, nagyon közel van karácsonyhoz, a síelésre kiéhezettek mennek a pályára! Ráadásul a közeli dátum azt feltételezi, hogy sokan szabadságon vannak az év hátralevő részében! Az, aki nem tudja elfogadni, hogy a Mátra nem egyenlő az Alpokkal arról nem tehetünk.

A kritikát meg lehet fogalmazni oly módon is, hogy az ne legyen sértő!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.