Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Semmering - Stuhleck topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
EszterM
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2010.01.16. 20:31
Van kifejezetten tanuló pálya, és van olyan is, ahol kezdőként gyakorolni lehet. Ha jól látom, ez a 2-es kék pálya. A csúcsról induló 10-es pálya is nagyon jó, könnyen síelhető.
Előzmény: (rebka 80322)
rebka
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
2010.01.16. 15:28
Iskolai sítáborral tegnap érkeztek haza és azt mondják, hogy nagyon jók voltak Stuhlek-en a pályák. Én már kifizettem Last Minute akcióban a szállást az Alpenhof hotelban, úgyhogy 4 lányommal holnap reggel indulok.Felnőtt ár: 76 euro/2éjszaka félpanzióval, gyerekár: 38euro/2éj.
Érdeklődni szeretnék, aki szokott Stuhlek-re járni, hogy van-e valamilyen családi bérlet, illetve mennyire ellenőrzik a gyerekek korát? A legnagyobb lányom éppen 16, ő még elmehetne jugendlich-nek, van még egy 13 és két 10 évesem.
A másik kérdésem, hogy én csak 1 éve, 39 évesen kezdtem sielni és nagyon béna vagyok. találok-e nekem való "bébi" pályát is? A lányok már önállóan mennek,a beülő lifteknél azonban vigyázni kell a kicsikkel, mert csak 130cm-esek és ha gyors a lift,nem könnyen érik el az ülőkét és nehezen tudnak beüllni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.