Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bukovel topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
söce
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.27. 14:20
Albert véleményem szerint az ésti sielésen 20-tol többet lehet sielni(pl. nekem tavaj sikerült).
De ha reálisan gondolkodol a felvonás ideje nincs 5perc a lesiklás sincs 5 perc,és a lift várakozás sincs 5 perc
ez Ö.15perc (de nincs enyi).Én 01.26.23-00.érkeztem Bukovelböl. 2db felvono volt ahol max 10perc volt a várakozás.De nem értem a töprengést ugyanis 2orás bérlet 80Hrv,az egész napos 120Hrv.(1Hrv~24Ft).A kül.~1000Ft.
Üdv.söce
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.01.26. 11:26
amikor én síeltem, majdnem az összes felvonó ment, ha jól emlékszem, és a pályák kétharmada. egy szem központi liften kívül sehol sem volt sor, mindenhol a beléptetőkapu fémrúdja állította meg a lábamat. biztos sokkal többet csúsztunk mint 20-szor.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2010.01.25. 22:58
A tanácsotokat szeretném kérni.
Aki síelt már olyankor, amikor az összes, vagy nagyon sok pálya meg volt nyitva, kb. hány menetet mehetett a felvonókkal egy nap?

Azért kérdezem, mert amikor mi kint voltunk, nekünk jobban megérte napijegy helyett 20 menetest használni, a legtöbben, nem mentek 20 menetet egy nap. (Egy árban van a napos és a 20 menetes ugyanis) Akkor persze kevesebb pálya volt nyitva, így hamarabb meguntuk, meg némileg lassított a tömeg. Pár főre nem számítana, de 30 főnél és 6 napnál már nem mindegy.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.