Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sertz
30 élménybeszámolót írt
30
14 éve tag
2010.02.03. 15:10
Mi tegnap jöttünk haza a tavon még biztosan nem lehet korizni, csak most kezd befagyni.

Néhány szó a pályákról és az árakról.
Kezdőként nekem tökéletes választás volt Gerlitzen, de szerintem a haladóknak is bőven van lehetőségük. Érdemes reggel minél hamarabb felmenni, mert délutánra teljesen elhasználódik, buckás lesz a pálya. Volt, hogy napközben javították a helyzetet de annyira nem jellemző.
Szombat-Vasárnap nagy a tömeg nagyon vigyázni kell az esetleges ütközések miatt!
A felvonóknál egyébként a legnagyobb forgalomban sem kellett várni 5 percnél többet. Ez alól kivétel a kabinos ami levisz a hegyről itt hétvégén akár 1/2 - 3/4 órás sor is lehet.

Kezdőknek én a 4-es, 5-ös és az 1-es pálya végét javaslom, tökéletes a gyakorlásra! A 27-es panoráma pályát sem érdemes kihagyni. A vasárnapi tömegben kezdőknek az 5-ös pályát ajánlanám, mert nagyon széles, biztonságos, és a 8 személyes felvonó hamar szállítja a sok embert.

Árak Annenheimben: Nem érdemes túl sok ennivalót elcipelni magunkkal, a kabinos felvonótól 1,5km-re van Billa és Aldi kb. itthoni árakkal.
Árak a hüttékben: Sör, fröccs: 2-3€, Levesek kb.3€, Főételek kb 6-12€ Hütténként elég nagy eltérések lehetnek érdemes jól körbenézni.
A főételek elég nagy adagok, így 2főre: 2sör+2leves+1főétel bőséges és 20-23€ kijön.

Ebéd időben és a csomópontokon nagyon sokan esznek, nehéz bejutni, ezért pályák felénél csúcsidőn kívül érdemes hüttézni.


Üdv.
Előzmény: (orsicska 82778)
orsicska
38 élménybeszámolót írt
38
17 éve tag
2010.02.02. 09:00
Írjon valaki friss infót, mi újság Gerlitzenen, lehet már korizni az Ossiacheren?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.