Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hochkar topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
borbirol
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2010.02.08. 11:10
Kedves Huligan!

Nem kérdés, hogy szenzációs lehet! Vissza is fogunk menni. Arról beszélgettünk hazafele az autóban, hogy bár a sítérkép "csak" 19 km pályát közöl, az erdei variációk számtalansága miatt ez a többszöröse is lehet. A Teremtő nagyon odafigyelhetett a fenyők ültetésekor, mert szinte mindenhol el lehet férni köztük, s ez óriási élmény. Már csak az én 100 kilómmal kellene valamit kezdeni, mert ez a sok alacsony tehermentesítés kicsit kimerít....

BL
Előzmény: (huligan 83677)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.02.08. 10:35
Kedves Borbirol!

Én nagy Hochkar rajongó vagyok, sok napot töltök ezen a helyen, ezért nyugodtan kijelnthetem, hogy az időjárás kegyeibe fogadott benneteket. Itt ez a normális! Azon érdemes elgondolkozni, ha így is tetszett, milyen lehet szikrázó napsütésben, nyakig érő por hóban a zöld fenyők között csapatni mindenhol...
Előzmény: (borbirol 83676)
borbirol
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2010.02.08. 10:22
Szisztok!

A hétvégét Hochkar-on töltöttük. Sajnos az időjárás nem fogadott kegyeibe bennünket. Mindkét nap óriási köd és szakadó hóesés volt. A látási viszonyok majdnem alkalmatlanok voltak a síelésre. A sok friss hó viszont nagyon csábító volt az erdei síelés tekintetében, s a vasárnap gyakorlatilag ezzel telt. Először voltunk itt, s nagyon romantikusnak találtam a helyet. Ami külön öröm, hogy a sok-sok kiszáradt fenyves után itt végre zöldben pompázott az erdő.
Vasárnap át akartunk menni Lackenhofba, de a Luz am See-ből vezető út le volt zárva lavina miatt. Balga módra nem néztem rá a térképre, mert akkor láttam volna, hogy a közelben van egy másik út is...
Így vissza kell menni a közeljövőben.

BL
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.