Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tonale és társai topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2010.10.18. 23:19
helló,

ha emlékeim nem csalnak, ezen a szálláson voltam én is 2 éve snowboard oktatói táborban.
az apartman 3 szintes. alul van egy szoba és a fürdő. eggyel feljebb van a konyha és a kinyitható kanapé, majd egy galéria szerűség következik két ággyal.
kicsit szlovákiára emlékezetett a szállás...
klassz a síterep, csak k. messze van szvsz.
Előzmény: (envoken 91023)
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2010.10.18. 21:02
Szia, tudnál nekem pár szót mondani a szállásról (Residence La Cascata (Ponte di Legno) ) ?? Csak nézegettem és ha jól látom a képeken, akkor Ebédlő szerűségben van egy emeletes ágy+egy félemelet vagy egy kihúzható kanapé ? Sőt akár úgy is lehet értelmezni a szöveget, hogy nincs hálószoba csak egy félemelet? ÉS akkor egy légtérben van mindenki vagy mimi :D Közben meg 50-60 nm ?

Köszi !
Előzmény: (serfozo 63878)
serfozo
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.02.02. 18:31
Sziasztok!
Ha már a szállásoknál tartunk, mi 2008. januárjában voltunk itt és Ponte di Legnoban a La Cascatta nevű apartmanban szálltunk meg. Na az teljesen pályaszállás. Reggel kilépsz az ajtódon, mész kb. 10 métert és már síelhetsz is a felvonóhoz. Hazafele egész ajtóig tudsz síelni. Egy hétig voltunk ott, az autóval ki sem álltunk a garázsból. Az új felvonóval, ami összeköti a két síterepet kényelmesen és gyorsan át tudsz jutni Tonaléba, hazafelé választhatsz hogy jössz a felvonóval, vagy síelsz a házig. Maga a falu nagyon hangulatos.
Ági
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.