Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Les 2 Alpes topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
netexp
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2010.11.27. 08:22
Szia,
én is lassan megőrülök lassacskán, úgyhogy megyünk is dec 10-én... Ilyen "félőrülteket" keresünk még a csapatba! A puy-i topicban írtam róla 2 elyen is. Hajrá.
Előzmény: (Xero 91839)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.10.29. 01:54
A zsúfoltság kicsit csalóka. Igaz csak egy napot voltunk, de azt leírom.
Kb 9 körül értünk oda és egyből mentünk a tetőre. A gleccser alatt 2 megállóval meg kellett állni a köd miatt. Onnan jöttem le először barátnőmmel 2600-ig. Kb sehol senki nem volt, sima ratrak nyom mindenhol. Itt felvonóztunk egyet megint ameddig tudtunk. Sor kb nulla. Következő csúszás szinte ugyan ez, de itt lementünk majdnem az aljára. Ott szintén felvonó nulla sorral!

A videó már erősen a nap vége felé készült, és leginkább a legegyszerűbb lefelé vezető szakaszokon mentünk. Szóval itt érthető a zsufi ilyenkor szerintem.
Alpe d'Huez-hez képest negyed annyit sorakoztunk.

Nekem már akkor nagyon tetszett az egész terep a jó kis piros széles szakaszokkal és a lent lévő feketével.

Az egyedüli grízes szakasz a lefelé vezető zöld rész. Azt vagy érdemes kikerülni és a videón is szereplő feketén lecsapatni, vagy egy kis szakaszon rámenni és ahol át lehet menni feketére ott lejönni róla.

Én is nagyon várom, de megpróbálunk előtte beiktatni egy Ausztriát és Szlovákiát mert megőrülök lassacskán. :)
Előzmény: (mapex 91835)
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.28. 23:35
Jó a videó, sok dolog lejön belőle, köszi. Sokáig lehet csúszni egyhuzamban. Amúgy a felvonóknál volt sor? Mintha a pályák kicsit zsúfoltak lettek volna.
A síelős hangulatom már teljesen megjött a videók miatt, nem bírom ki január végéig! :)
Előzmény: (ivanpz 91759)
ivanpz
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2010.10.28. 11:19
Ez egy ilyen ultrakompakt digitális géppel készült (Panasonic FT-1)amit a kezemben fogtam. Legközelebb magamra szigszalagozom hátha úgy kevésbé remeg... :D Remélem valamennyi infot azért ad, hogy kb milyen a helyszín. Üdv: Peti.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2010.10.28. 10:42
na, van ez olyan jó mint a másik videó:)

Egyébként most egy hétre kinyitott Les 2 Alpes, szerencsére vasárnap 30-40 cm friss hó esett.
Előzmény: (Xero 91740)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.10.27. 22:17
Sajnos ide nem sikerült felraknom, így youtube-ra került a videó.

Utolsó levezető csúszás csoportosan, cimborám kezéből. (ivanpz néven fut fórumon :) ) Nagyjából végig megvan az anyag 1-2 rövid szakasz nincs rajta csak.

szerk: Youtube-ról is leszedték mert túl hosszú! :( Próbálkozom Vimeo-val!

szerk2: Vimeo-ra felment! :) http://vimeo.com/16256992
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.