Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2010.12.13. 21:06
Rossz nyomon vagy, nem arról van szó, hogy ingyen kéne, vagy annál is olcsóbban!
Itt arról van szó, hogy 400m pályát adnak ugyanannyiért, mint 4,5km-t. Ez azért nem jó üzletpolitika egy olyan környezetben, ahol a konkurens társaság jóval olcsóbb árakat alkalmaz "félgőzzel" történő üzemnél, és akkor nem beszéltem északi szomszédunk előszezoni árairól!

Ettől függetlenül imádom Eplényt, tavaly is voltam nem is egyszer, és ebben a szezonban is fogok! Majd teljes üzemnél!
Előzmény: (Szkíta1 97946)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.12.13. 21:02
Elég érdekes meglátás némi egóval fűszerezve.
Előzmény: (Szkíta1 97946)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2010.12.13. 20:52
Mi mást is lehetne felhozni a legtöbbet nyitvatartó sítereppel kapcsolatban, mint hogy drága.
Ha zárva lenne sokkal olcsóbb lenne.
Sőt, a nyitónapon a Mátrában ingyen lehetett síelni, ennél is olcsóbb kell, nemde?!
Nem tagadom, kedvezménnyel vettem éves bérletet.
Nagyívben tojok arra, hogy hétköznap van vagy hétvége. Hogy van kedvezmény vagy nincs.
A kedvezményre amúgy Karácsonyt megelőzően nagyon érzékeny a magyar. Mindenki diszkontot vásárol és nem árut vagy szolgáltatást.
Vasárnap én is síeltem, sorban álltunk az egyszem nyitvatartó liftnél... No comment.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.