Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2010.12.19. 19:56
Az ilyeneket jól pofán kell verni, abból értenek! És nyugodtan ki lehet moderálni akkor is ez a véleményem!
Előzmény: (Robin 98939)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.12.19. 19:37
Ma elég keserű szájízzel tértem haza innen.Eddig nem volt semmi különösebb gondom a boardosokkal de ami ma itt ment az elképesztő volt. Én még ennyi tökéletlen,bunkó,köcsög a másokat semmibevevő boardosokkal még soha nem találkoztam. A baj nem a sorban tolakodó, hanem a sort figyelmen kívül hagyókkal volt. Történt ugyanis hogy amíg mi és a többi síelő és boardos türelmesen kivártuk a sorunkat addig kb 15-20, tizenéves vagy éppen hogy 20 éves korukat betöltő suhanc úgy gondolta hogy nekik nem kell sorban állni. Fentről becsúszva vártak és kapdosták el a csákányokat . Többen szóvá tettük ezt a liftkezelő személyzetnek akik széttett karokkal és vállrángatás közepette csak azt tudták mondani hogy "én már szóltam"nekik. A legszörnyűbb az volt mikor is az egyik megállította a sort hogy ezek hadd csússzanak csak be kényelmesen ezzel is lovat adva alájuk. Lehet hogy ismerősei voltak ? Lehet ,de egy liftkezelőnek nem ez lenne a dolga és legfőképpen nem így kellene viselkednie. Továbbá láttam egy olyat is hogy ketten elkapták a csákányt de még utánuk ugrott a harmadik is és jó 10 méteren keresztül őt is vonszolták amíg le nem esett. Én többször is rájuk szóltam ami kis sikerrel azért járt (néhányan beálltak a sorba) de nagy foganatja nem volt. Vártam hogy mikor fog beszólni akár egyikük is de nem szóltak vissza szerencséjükre mert biz isten elhajlítottam volna valamelyiken a botomat. Mikor aztán végleg elfogyott a türelmem úgy döntöttem hogy felkeresem az üzemeltetőt. Ő korrektül megígérte,hogy orvosolják a problémát és bemondják a hangosbemondóba. Ez meg is történt és láss csodát ez a horda is be tudott állni a sorba. Az örömünk azonban nem tartott sokáig. :( Kb egy óra elteltével jött az első aztán a második . 10 perc elteltével ott volt megint a horda nagy része. Kissé hibáztatnám az üzemeltetőket is. Mégpedig abban hogy a liftkezelőknek meg kellene tanítani az erélyesebb kiállást mind az ilyen csőcselék mind az egyedül csákányozok tekintetében. Ha még egy javaslatom lehetne az az lenne ,hogy a híd és a beszálló közé én kihúznák egy pár méteres hálót a probléma megoldásának érdekében. Levelemmel NEM a boardosok nagy részét szerettem volna megbántani ! Levelem a ma itt lévő 15-20 fős hordáról szólt ! Egy tanulsága azért van a dolognak : soha többet nem megyek ilyen boardos napon.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.