Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Talponsíelés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
2010.12.23. 21:35
Én is mennék, de nálam csak lendület van. Hosszú? Rövid? Közepes? Általában ahogy sikerül.
Dönteni a lécet? A hütte oldalának szoktam.
Előzmény: (Sörapu. 99599)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.12.23. 20:29
Na erre az oktatásra én is mennék. Azonban feltételeim vannak.

1. Nehéz eset vagyok, türelemmel legyél hozzám. Nem értek meg mindent elsőre.
2. Ha hütte mellett csúszunk el, én ott szoktam hagyni a csapatot, beugrok egy sörre és a következő körben csatlakozom. (Már volt úgy, hogy mind a heten velem tartottak és az oktató csak a liftnél vette észre, hogy magát oktatja.) Ezt is be kell kalkulálni.
3. Néha elkószálok a csapattól és ha rátévedek valami fekete pályára, ott pánikba esek. Oktató legyen a talpán aki onnan lehoz. A pánikot nálam a HP oldja legjobban, ezért az oktató zsebében feltétlen legyen laposüveg! Itt szeretném megjegyezni és nyomatékosítani, hogy az oxigényes vízre allergiás vagyok, ha a közelemben érzem rángási, remegési tüneteim lesznek, a továbbiakat itt nem részletezem.
4. Nem döntöm a lécet se jobbra, se balra. Nálam nincs se hegyláb, se völgyláb. Minden hókuszpókusz távol áll tőlem. Nincs rövid lendület meg hosszú lendület. Csak közepes lendület van, de azt sem tudom hogy mi.
5. Elvárom a dicséretet, ha ezt nem kapom meg magamba fordulok és duzzogok.

Szóval mennék, értesíts kérlek időben hogy ott lehessek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.