Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síoktatásról, síoktató képzésről másképpen

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síoktatásról, síoktató képzésről másképpen
2012.03.08. 09:21
Akik mindkét tanfolyamot elvégezték, inkább arról szoktam beszámolni, hogy itthon lényegesen nehezebb megszerezni, illetve hogy az osztrák síiskolában dolgozó kollégáik nagy részének nem sok esélye lenne a magyar vizsgán. Én is úgy látom, hogy a anwärterek egy jelentős részét nem engendtem volna át, de mások egy osztrák síiskola igényei, ők tudják milyen minőségű síoktató kell nekik és olyanokat képeznek. Én másként vezetnék egy ilyen üzletet, nálam egy anwärter tudása nagyon kevés lenne, de nekik jó így.

De a síoktató tudása a vizsga pillanatában csak egy tényező. Lehet a legjobban képzett, ha hülyeségeket oktat akármilyen okból. A síoktató*** oktatásmódszertan táborában kielemeztünk egy kiterheléses hóekívhez gyakran használt gyakorlatot, és éppen megállapítottuk, hogy csúnyán elrontja az alapmozgást, amikor az egyik srác azt mondta, hogy ha kihagyja ezt a gyakorlatot, akkor másnap fenyítést kaptat az értekezleten... De ugyanígy csinálhat hibákat a saját hiányosságai miatt is.
Előzmény: (Ró 136819)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.