Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2013.01.18. 07:37
Lehet, hogy a technikai kérdések boncolgatása miatt félreérthetővé válhat az egész, ezért megerősíteném:

Ez egy nagyon jó rövidlendület, csak néhány oktató szerint csak részlethibák vannak benne, szerintem meg található benne egy elég lényeges technikai hiba is. Ilyen rövidlendületet kevesen síelnek, és még kevesebben tudnak lényegében beleavatkozni.

Természetesen csiszolni mindenképpen lehet rajta, de a általam látott hiba kijavítása kicsit sem egyszerű, ugyanis habituális törzsizomzati tartóreflexekbe kellene beleavatkozni. Valószínű, hogy csak a síelésen belül ez nem is megoldható. Viszont ha sikerül, akkor egy újabb komoly lépcsőt sikerülne megmászni.

Másrészt szerintem ez van akkora probléma, amibe még többször bele fogsz akadni.

Update:
Reggeli közben dumáltunk még róla Pirivel, és megállapítottuk, hogy Soma a síelők legjobb 1%-ába tartozik, örülnénk, ha sok ilyen tudású síoktató lenne. Senki egy büdös szót sem szólhatna, ha nem küzdene ezzel a meglehetősen feladattal (nekem valószínűleg nem lenne rá energiám, hagynám a francba). De ha fejlődni akar, akkor meg érdemes.
Előzmény: (Soma 151341)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.