Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Lachtal
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Monarchia Park - +1 éjszakás akciók
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Péter64
123 élménybeszámolót írt
123
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Lachtal
2006.08.25. 10:06
Két alkalommal voltam itt 4-5 éve, a házban fűtenek, lehet zuhanyozni, nem haltunk éhen, és az ajtóban fel lehet csatolni a léceket. Aki ennél többre számít, az csalódhat. A mi bajunk főleg az volt, hogy december közepe lévén a hóviszonyok változatosak voltak. Konkrétan az első évben lehetett síelni az ülős felvonó pályáján, a következő évben meg nem. Akkor sokkal jobban zavart a lecsós szeletben a zsiradék mennyisége. Tavaly februárban egy másik, magyar üzemeltetésű, igen gyenge apartmanban voltunk, egy épületben a ratrakokkal (pályaszállás :), viszont 2,5 méter hó volt, a legmagasabb hőmérséklet -2 fok volt, a pályák du. 3-kor olyanok voltak, mint reggel 9-kor, és egész héten sütött a nap. Egyáltalán nem izgattam magam azon, hogy csak az előszobában kempingágyon jutott nekem fekvőhely.
Bármilyen bőséges reggeli, meg uszoda és szauna lehet, ha nincs jó hó, nem fogom magam túl jól érezni, ha viszont jó a pálya, nincs az a szar kaja, ami el tudná rontani.
Január-február hó szempontjából biztos jó időpont.
Ja és vicces volt látni a szélerőművek árnyékában pöfögő dízelmotoros felvonót.
Péter
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.