Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Ischgl
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Montanara - alpesi szobák és apartmanok Ischglben, nagy wellness részleggel
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bree
16 élménybeszámolót írt
16
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ischgl
2007.01.15. 19:56
RM!
Ha kinyitod https://www.kappl.com oldalt és ott az unterkünfte részen kitöltöd hogy mikortól meddig hogyan szeretnél menni már dobálja is ki az adott idöre szabad szállásokat!Sok van 20-21-22Euroért és ezek mind jo szállások 3-5 km belül Ischglhez!Mi általában mindenhová igy járunk, irhatsz nekik e-mailt de mi inkább rájukcsörgünk telefonon és ugy eggyeztetünk!
Ezt is ugy találtuk hogy indulás elötti este kiirtam párat ami szóba jöhet és mikor odaértünk felhivtunk találomra eggyet!Sok a szállás igy mindig jopár szabad!


fz!
Igazad van,Ha Salzburg környéke akkor én általában Kaprunra vagy Saalbachra gondoltam!
De mivel nem siettünk igy Salzburg után lekanyartunk a Bad Raichenhall-Lofer-St.Johann utra és Wörglnél mentünk vissza az Innsbrucki autopályára!utolag számolgatva ezzel csaltunk kb 30-35 km-t.Igy utközben elmentünk pár SkiWelt hely mellett és hát elnézve a pályákat elég gyalázatosan festettek.
bree
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.