Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Freeride

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Freeride
2009.11.10. 18:15
Szerintem attól függ, hogy kinek mi tetszett igazán, hogy ki hol ért nagyobb havazás. Pl. Söldenben nem igazán tudtunk menni, mert akkora volt a köd, hogy veszélyesnek ítéltük meg így ott kimaradt az igazi freeride, mondjuk nem is esett 30cm-nél több, a pálya széle mentén próbálkoztunk többnyire.
Ellenben Gasteinben helyismereti előnyök miatt, az időjárási körülmények ellenére ködben is kimerészkedtünk pályán kívülre, igaz ott két nap alatt esett 1-1,4 méternyi porhó. Siklás közben a fordulásoknál teljesen beterített a hó, még 2-3 méteres ugrásokat is bevállaltunk. Mondanom sem kell, hogy életem egyik legjobb csúszásait itt éltem át.
Talán 7-8éve Dachstein-West terepén volt hasonlóan remek friss hó, de ott max 80cm, az is hatalmas élmény volt.
Hochkar-on, Stuhleck-en és Alfenz-ben is volt szerencsém - egy kiadósabb havazás után - porhavas élményekben, igaz ezeken a helyeken kb 30-50cm friss hóban.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.