Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Flow kötés tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
lesliesmith65
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Flow kötés tapasztalatok
2009.12.18. 10:06
Üdv! Én 5 éve használok flow kötést (ugyanazt, meghibásodás nélkül), de csak jót tudok mondani róla.

Igaz, nem ugratok nagyokat, és a félcső sem az én világom, de szinte minden terepen és bármilyen hóviszonyok között is megbízhatóan teszi a dolgát.
Szerintem a frissen ratrakolt, kifagyott pályákon sem vall szégyent, a papucs kényelmesen, ugyanakkor nagyon stabilan tart. Nekem fontos, hogy gyorsan be tudjak kötni, ne kelljen sokat görnyedezni, vagy pláne ülni a hóban, mivel a gerincemet műtötték és eléggé derékfájós vagyok, ebben pedig a flow szinte verhetetlen ! Belelépsz, picit lehajolsz és felcsapod a hátulját. Míg a hagyományos kötést használók feneke lassan belefagy a hóba miközben racsniznak és "dugdosnak", én már hasítok lefelé !

Hozzáteszem, a lapom keményebb az átlagnál, de nem is egy átlagos freecarve lap (F2 Eliminator), így a kötés viszonylagos "puhaságával" nagyon jó kettőst alkotnak.
Ja igen. Bekötni kb. 3 mp. Ha sietsz 2.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.