Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboard
2005.02.23. 17:30
SZiasztok!

Kezdem azzal hogy én síelő vagyok és semmi bajom nincs a boardosokkal egy pár konkrét példát kivéve. Mint pl az előző hétvégén amikor egy meredekebb tanulópálya aljában ücsörögtek a boardos fiatalok. És ha egy nem egészen biztos magában tanuló nekik ment volna biztos nézegettek volna hogy miért? Na szóval amit én láttam eddig az az hogy a boardos vagy fiatal, vagy pedig vagány felnőtt, aki már síelésről váltott boardozásra. Én ezekkel a vagány emberekkel mindig úgy találkozom /tisztelet a kivételnek/ hogy nem a tudásuknak megfelelő pályán síelnek. / Végülis ezért vagányok/ Nem mondom hogy szimpatikus emberek, szerintem mindenki ezért általánosít. Én egyébként imádom a jól tudó boardosokat nézni ahogyan siklanak. A múltkor láttam egy boardost aki fütyörészett siklás közben, látszott hogy élvezi azt amit csinál. De hát láttam én már tanuló síelőt is piros pályán kiszámíthatatlan síelési íven, a legjobb megvárni míg leér, az a biztos.
Valaki kérdezte hogy milyen a Goldeck? Szerintem jó ha van hó akkor le lehet csusszanni az aljáig. Viszont elég hosszú sor szokott lenni a legalsó síkabinnál.
Várom a véleményeket.
Ani
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.