Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Isola 2000
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dannydog
32 élménybeszámolót írt
32
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Isola 2000
2014.03.09. 15:46
Olvasgatván a beszámolókat azt gondolom én is megosztom tapasztalataim erről a síterepről, ahol februárban volt szerencsém egy hetet eltölteni.

A szállással kezdeném ami a Les Adrets volt. Eddigi franciaországi szállások közül ez volt a legrosszabb minőségű, és a legkisebb. Szerencse, hogy 5-en voltunk egy 6 személyes apartmanban, de még így is szűkösnek bizonyult. De hát síelni mentünk, nem a szobában feküdni, úgyhogy azért még belefért.
Ahogy már írták is az egyik lift nem működött egész héten a szálláson, és ez azért nem volt túl örömteli, meg egy mikró is hiányzott nagyon az apartmanból.
Viszont a recepció környékén ingyenes wifi van, ami azért nem túl gyakori a Franciáknál.

A pályarendszer nem túl nagy, közel sincs 120km, mint ahogy írják. Szerintem 60 lenne reális. :D
Egy hétre szerintem már kevés, unalmas kicsit. Valamint a megszokottól szerintem rövidebbek is a pályák, és nagyon gyorsan lenn vagy a felvonóknál.
A pályakezeléssel sem voltam maradéktalanul megelégedve, mert a fekete pályákat egyetlen-egyszer sem kezelték le ottlétünk alatt, de még a pirosakat is csak max. 2X a héten.
Számomra ez mindenképp negatívum.
Ráadásul a csúcsra sem sikerült feljutnunk, mert a csúcsliftet eszük ágában sem volt megnyitni.
Példát vehetnének a szomszédos Auronról, mert itt kezelt fekete pályákon síeltünk. :)
Nekem speciel Auron jobban is tetszett, hosszabbak, szélesebbek a pályák, és több "carving"-ra alkalmas rész található itt. Valamint ugye kezeltek voltak a fekete és piros pályák is Isolával ellentétben.

Visszaolvasva, lehet kicsit negatív hangvételűre sikeredett az iromány, úgyhogy azért hozzátenném, hogy nagyon jól éreztük magunkat az egy hét alatt, nagyon jókat síeltünk, csak volt ez a pár dolog ami nem tetszett.
De a lényeg, hogy ennyi pénzért mindenképp megérte ide elmenni. Mert ha az ár-érték arányt nézem, akkor már teljesen más a kép és ezért az árért mindenképp megérte. Talán még vissza is mennék pár év múlva. :)
DSCN0436.JPG
DSCN0440.JPG
DSCN0442.JPG
DSCN0445.JPG
DSCN0452.JPG
DSCN0473.JPG
DSCN0482.JPG
DSCN0486.JPG
DSCN0490.JPG
DSCN0501.JPG
DSCN0504.JPG
DSCN0517.JPG
DSCN0527.JPG
DSCN0530.JPG
DSCN0546.JPG
DSCN0547.JPG
DSCN0590.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.