Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Isola 2000
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ali
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Isola 2000
2006.12.07. 18:42
Sziasztok!



Hamár ennyi minden van itt a Polarisról, én is hozzá tenném a magunkét. Ha jól emlékszem 4 helyszínen voltunk velük, és nem véletlenül. Jó síterepekre visznek, és még egyszer sem fordult elő, hogy máshol jobb ajánlatot találtunk volna ezekre a helyekre. De nem is ez a lényeg. Egyszer az irodájukban – még a Ferenciek terén – hosszabban elbeszélgettem egy Polaris-os sráccal a túráikról. Azt mondta, hogy tisztában vannak azzal, hogy az ő túraszervezésük nem mindenkinek fekszik, mert a hatalmas létszámok miatt előfordul, hogy várni kell egy kicsit az apartmanok átadásánál, vagy a buszindulásnál. Amiben teljesen igaza volt, hogy ők nem tudják garantálni, hogy valaki jól érezze magát, mert ez általában az embernek saját magán múlik. Ami tőlük telik – jó síterep, kedvező ár, nagy csoportok és jó társaság, bulik, programok – azt megszervezik, és ezekben részükről valóban sosem volt hiány. Az, ha valakinek elrontja egy hetes útját, mert 1 órát kell várnia, amíg elindul a busz a felvonulási térről, mert egy tróger késik, az inkább magába – türelmetlenségébe és annak okaiba – keresse a hibát, ne bennük. Mi úgy utazunk velünk, hogy biztosítanak egy izgalmas, korrekt keretet a túrához, a többi viszont tudjunk rajtunk, ami kis társaságunkon múlik. Gondoltam megosztom veletek.



Üdv,



Csabi

h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.