Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Piancavallo
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Piancavallo
2007.10.11. 11:55
Piancavallo klassz hely jók a pályák és elég is volt nekünk. Bár a profik hamar besíelték. Tömeg leszámítva időnként a sok iskolást nem volt tapasztalható. tehát sorban állni nem nagyon kellett talán csak a kék pályáknál ott is az iskolások miatt. A hely nyugodt talán túl nyugodt. Kevés szórakozóhely van és ahogy esténként sétáltunk azt hittem, hogy egy kihalt faluban vagyok. nagyon sok magas építésű apartmantházat láttam és mindenhol sötétek voltak az ablakok. Mi nagyon Ok-s helyen voltunk a Sport Hotelban .Ezt tudom ajánlani mindenkinek . A sífelvonó 20 méterre volt a háztól! Az olaszok kissé hangosak és nem igazán moderálják magukat ha szórakoznak. Ezt nézzük el nekik mert a temperamentumok ilyen.Családok biztosan jól érzik magukat itt biztosan. A Park Hotelben volt el szállásolva a csapat másik fele azok nem igazán élvezték mert mindennap hangos discót szervezett a hotel. A szobák szűkösek voltak nem volt eléggé fűtve ezért sokan fáztak. A kaja viszont tartalmas volt és olyan olaszos amit sokan szeretünk. A salátabár különösképpen fenomenális! azt ajánlom ha utazési irodán keresztűl szervezitek az utazásotokat minden körülményre kérdezzetek rá mert szeretik elhallgatni a kínos körülményeket. Mis is így jártunk és nem volt kellemes társalgásunk vele.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.