Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kosutka
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kosutka
2017.02.04. 21:46
Ma voltunk Kosutkán és nagyon jó éreztük magunkat, még a + hőmérséklet ellenére is. 11- től puhultak ugyan a pályák, ez főként a meredek szakaszon volt érezhető, de igazából nekem tetszett, hogy kissé technikássá vált az alsó rész. Mentek a nagy tárcsás és a kis tárcsás liftek (alul- felül), a bébi köteles felvonóval együtt. Az alsó kis tárcsás felvonó nyomvonala már foltokban földes volt. A meredek letörést kikerülő szakasz sem igazán működött már. Talán a következő napok lehűlése és némi havazás segít majd. Én is úgy láttam, hogy csak lándzsás hóágyúk vannak kiépítve, de azok eléggé sűrűn. Szombati nagyobb forgalom volt, de nem volt tömeg, várakozás 0- 1 perc lehetett a nagy felvonónál. A kártyát nehezen érzékeli a beléptető rendszer… A kaja szuper volt. Ebédre 3 főételt ettünk + 1 pohár bor és 1 üdítő, kb. 20 Euróért. Nagyon finom volt a rántott csirkemell és a sztrapacska is, akárcsak az indulás előtt elfogyasztott kávé. Mi 36 Eurós családi bérletet vettünk- 2 felnőtt és 1 gyerek+ kaució. Láttuk egy medvét- bement az étterembe is:-)

ui: pénztárnál csak készpénz!
P1300847.JPG
P1300860.JPG
P1300839.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.