Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik lécet válasszam?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik lécet válasszam?
2009.10.04. 09:59
MM!
Én csak javasoltam a minimum 165 -ös, lehet hogy a 162-is bevállik! Szánj rá 1-2 napot tesztelésre!
a 170-es lécek nagyobb sugárral jók lehetnek szűzhavazásra. Itt nem is annyira a hossz és az r a fontos, hane az, hogy a kötés alatt minimum 75 milliméteres legyen a léc szélessége. A HEAD és a FISCHER léceket is érdemes lenne kipróbálnod. Ami a lényeg: a bakkancsot amit vettél, csak felső kategóriás agresszív lécekkel tudod 100%-ban kihasználni! Famag, nagy torziós merevség!

Tanács Atomickal kapcsolatban: ebben az évben teljesen új vonalon indultak el. Felhagytak a több mint 10 éves Béta szerkezettel és visszatértek a hagyományos famagos szendvics szerkezetekhez + egyes léceknél hozzátették a D2 technológiát. Tehát már nem igaz az, hogy a tavalyi lécekhez képest csak a mintázata más! Ezért a beragadt készletek nagyon olcsón elérhetőek lesznek szerintem. Nem fogják tudni eladni, minimális kedvezménnyel, csak kb féláron. Az pedig nem rossz ár!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.