Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbérlet átruházása

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
mathesz
18 élménybeszámolót írt
18
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbérlet átruházása
2010.02.19. 08:23
Örülök Csabeszka üzentének, mert kissé lelkiismeretfurdalásom volt Boncacskával szemben, mármint, hogy az üzletét bizonyosan elrontottam, de higyje el, neki is kevésbé lesz kellemetlen, ha sikerül eladnia a bérletet és a vásárlónak gondjai akadnának. Így bárki megveszi a bérletet, azzal tisztába lehet, hogy mi történhet és Boncacska lelkiismerete tiszta lehet. Egyébként tanum is van rá, hogy ez megtörtént és ha valaki rosszindulatunak vél, hozhatom a tanukat is. Én senkinek rosszat nem akarok, inkább csak jót Boncacskának is. Egyébként én is elgondolkoztam azon, hogy fénykép nélkül hogyan volt lehetséges, de ha csupán a bérlet alapján a nap végén megtudják mondani, hogy melyik pályán hányszor síeltél és összesen aznap hány km.-t tettél meg, akkor a mai technikával, no meg videokamerákkal minden lehetséges. Egyébként Ausztriában a sí akkora üzlet (az osztrákoknak, nem nekünk, akik fizetünk), hogy minden technika bevetése nekik megtérül.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.