Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbérlet átruházása

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1158 élménybeszámolót írt
1158
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbérlet átruházása
2010.02.21. 10:24
Először is macskesznak.
Nézd a többi forumon (Murau, Figyelem figyelik a bérleteket stb...) a meglepő tapasztalatokat, és rájösz, hogy valami azért mégis van.
Másodszor ezek szerint, ha még nem használták ezt az olasz bérletet, akkor még bárki felhasználhatja.
Harmadszor. Szerintem a biztosítás miatt ennyire szigorúak. Mert most már minden kártyához tartozik biztosítás is, a megfelelő szintű szolgáltatásokkal. És azt nem lehet átadni.
Egyébként én láttam olaszországban a csendőrséget bérlet átadás miatt intézkedni (apja és középkörű fia). Ugye tudjátok, hogy Olaszban minden pályán saját pályacsendőrség működik?! Pár kép róluk. Az egyik Jochtal-on, egy kisebb (nincs 10 km pélyarendszere) Dél-Tirol-i síterepen, éppen a hüttében unatkoznak (tisztára mint a mieink), nem fényképezhető a hátukon a felírat, mert fényesen visszaverődik. A másik a Brenta Dolomitokban Paganellán, tisztán látszik a CARBINERI felírat a motoros szán szélvédőjén.
Jochta-lcarabineri-k.jpg
Paganella-carabineri.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.