Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ESS VAR kötés leszerelése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: ESS VAR kötés leszerelése
2008.11.05. 13:55
Tejóég, nem hittem volna, hogy hallom még ezt a nevet, történetesen volt egy lécem ilyen kötéssel és rengeteget bütyköltem, szóval a titok nyitja az, hogy le kell pattintani az első és a hátsó kötést összekötő szerkezet műanyag fedlapját, ami a két kötés között található (ezen is volt nekem ess var felirat, a kiszélesedésnél az oldalán van egy fül, ezt kell csavarhúzóval alányúlva kifelé fesziteni és a fedlapot előre vagy hátra húzva vehető le a fedlap. Ha levetted látod a két kötést összekötő fémpántot, érdekes rádiuszos kialakitású és középen egy, vagy kettő fém pöcök tartja, hogy ne ugorhasson ki felfelé, ezek a tartók nyithatóak csavarhúzóval, ha ki van nyitva, akkor az első kötéshez kapcsolódó fémhevedert felfelé ki tudod ugrasztani a helyéről. Ekkor ha jól emlékszem a hátső kötést hátrafelé ki lehet húzni a tartósinből, az első kötést pedig az előbb emltett módszerrel, a zöld takarórész előrehajtásával (izomból-koppanásig) lehet lehúzni a sinről, ekkor pedig már mindkét tartósin csavarjait ki lehet tekerni a lécből. Sok sikert:)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.