Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Egy reménytelen eset ...?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
MM
565 élménybeszámolót írt
565
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Egy reménytelen eset ...?
2009.09.09. 23:11
Hi,

Persze nem érdemes a veszett ügy miatt elvesztegetni a síelést. De el kell vinni az alanyt 2x Mátraszentistvánra, hogy kipróbálhassa! Az még beleférhet mindenkinek a hosszú távú cél érdekében.

Mi az oka annak, hogy nem meri kipróbálni?

Veszélyes? - Kezdő alapfokon NEM veszélyes. Nézzen meg pár kezdőt. Legyen mellette valaki, leginkább oktató. Ha figyel arra amit mondanak neki nem lehet akkora gond.

Kiröhögnek? - Ez nem igazi érv...Na és??? Mindenki, még a nagyon nagyképű síelők is (lehet ilyennel találkozni még Mszistvánon is) - elkezdték valahol.

Sebesség? - Ha hallgat a másikra, tud hóekézni, nem lehet gond, legfeljebb kiül.

Tény, hogy van olyan sport vagy egyéb aktivitás, ami személyiség függő...pl engem se lehetne a rávenni az yoga-ra, vagy a néptáncra (vsssy emlitette itt)...

De kipróbálás nélkül (én is adtam egy esélyt a táncnak) érdekes azt mondani hogy én nem akarom (nem merem) ezt csinálni.

Persze, a bungee jumping-ra, meg egyebekre ránézésre azt mondja sokmindenki, hogy NEM. Azért a síelés nem extrém sport.

Ha valamit sportol az alany, lehet hogy azzal lehet valamilyen összehasonlítást felhasználni.

MM
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.