Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...
2012.10.29. 16:41
Én elhiszem, hogy jó fej és valóban nem ismerem és lehet, hogy személyesen 5 perc alatt megbeszélnénk ezt. Elnézést is kérek a hirtelen szavakért de azt továbbra is fenntartom, hogy ne az egyszeri síelő érezze magát szarul, hogy van egy kerete, abból elmegy egy nyugati sícentrumba és nem futja egyéni oktatásra. Akkor ne az legyen már mondva ha arra telik erre miért nem...
Elegánsabb lett volna ha elmondja, hogy igen drága de ezt meg ezt nyújtja ehhez meg ahhoz képest de vannak más alternatívák is , hogy költséghatékonyabbá tegyük a kérdést, kiscsoport, nagycsoport meg mit tudom én még mi...


Viszont én soha nem állítottam azokat amiket Bundi cinikusan felém dobott,
"Igényes síoktatás??? Igazad van, minél magasabb szolgáltatást kell nyújtani, minél alacsonyabb áron!!! Ja, hogy ez hosszú távon nem tartható, nem baj, végül is ott a nyár lehet dogozni reggeltől estig, hogy aztán télen minél több tanítványt okulhasson olcsón..."



Na mindegy, nem rugózok tovább a dolgon.
Előzmény: (AAron 142121)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.