Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...
2012.11.05. 08:44
Bocsi, hogy csak most válaszolok, nem azért, hogy szítsam a tüzet, vagy, hogy enyém legyen az utolsó szó, azért írok hogy egy kicsit megértsd az álláspontomat.

Télen nyáron oktatással foglalkozok, és nagyon utálom azt a mondatot, hogy az "oktatás drága". Túl sokszor halottam már, ráadásul olyan területen is ahol még ennyire sem igaz mint itt a síelésnél.

Szerintem soha nem írtam olyat, hogy aki nem tudja megfizetni az egyéni oktatást az érezze magát szarul... Azokat nem tudom megérteni, akik nálam alkudoznak, utána pedig minden délben és este étterembe járnak és utána panaszkodnak, hogy drága az oktatás.

Azokat a cinikus mondatokat meg nem neked szántam, több bekezdésben többek felvetéseire válaszolgattam.

Ha egyszer szeretnéd azt az 5 perces beszélgetést megejteni személyesen, szívesen látlak. Január 6- március 23 Pinzolo, 5 perc csak belefér.
Előzmény: (minerel 142152)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.