Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síelésünk kivesézése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síelésünk kivesézése
2023.12.19. 18:26
Érthetetlen számomra, hogy miért írsz egy választ arra, amit vagy el se olvastál, vagy meg sem értettél.
Jobb lenne szerintem előszór elolvasni, hogy mi van odaírva, ezt megérteni és csak azután írni valami használhatót.

Ki mondta azt, hogy a carving technikánál el kéne csavarni a léceket? Ezt se én egyáltalán nem állítottam.

Ki mondta azt, hogy elöre - hátra kéne dülöngélni az optimális carving kanyaroknál? Ezt sem állítottam, nem is gondolom, hogy ezt kéne csinálni.
Próbáld szó szerint érteni azokat a dolgokat amiket írok. Ez a legjobb tanácsom számodra.

Karcolásos síhaladás: a síléc az élén karcolással halad, ami oda vezet, hogy egy keskeny, vékony nyomot hagy a hóban maga után. Ehhez legfőképp elegendő élszögre van szükség.

Sodródásos léchaladás: amikor túl alacsony az élszög és a léc éle elkeni a havat.

Szerinted milyen alapfogalommal nem vagyok tisztában?

Ha neked túl egyszerű a könyvem, hát ne olvasd.
Számomra azonban nagyon fontos, hogy olyan egyszerűen magyarázzak a könyvemben amennyire csak lehetséges. A haladófok részletei nincsenek benne az ingyenes könyvemben.

itt vannak a könyveim
https://alpesisizes.wordpress.com
Előzmény: (magnum56 219787)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.