Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Versenysí vs. Szabadsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Versenysí vs. Szabadsí
2020.05.17. 15:49
Mogul sieles,melyhavas sieles,Parkban sieles,mind mas mas mufaj..kinek mi tetszik..Ez olyan mint..a Klasszikus zene ,disco,Rock zene….

Szep sport kint vagy a szbadban jo levegon...elvezed.. mikell meg??

Nekem szemely szerint..nem jon be nekem a sieles olyan mint regen a motorversenyzes volt..kanyarrol kanyrba dolni s elvezem ahogy a lec tancol alattam, dolok egyik ivrol a masikra..minel melyebbre minelnagyobb temponal vagy eppen slalomba..de ott is csuszas nalkul ivrolivre!!Adrenalin megy felfele a skalan...Szep szeles megturt palyan minelkevesebb emberrel..inkabb jo jeges mint puha porho..buckakon porhavon is elmegyek..de nem erdekel..nem hoz tuzbe…

En a nagy sipalya rendszerekben is keresek agy igen jo palyat..ami jo kevesen vannak es egesz nap ott nyomom..minel jobban megismered annal jobban ereszted…

De rengetegen szeretenk kirandulni menni palyarendszerrol palya rendszere..az is egy szep dolog…

Sokfele keppen lehet a sielest elvezni..s nem art ha tudsz tobbfele dolgot!!

Megjegyzem aki nem kemneyen siel,-nem jeges kemeny palyakon annak a leccel kell sem kell anyit foglalkoznia….


Nem kell bolond modon elezni...mintazatot rendben tartani..cask jo wax legyen es kesz..
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.