Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Maribor Pohorje
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Habakuk - Wellness csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Maribor Pohorje
2007.12.05. 09:07
A maribori síterep érdekelne, de közlekedési ügyben lenne kérdésem, remélem nem leszek "topicidegen".
Tud valaki információval szolgálni, hogyan áll az autópálya építés a Szlovéniai oldalon Tornyiszentmiklós felől. A Balaton déli oldaláról szeretnék a legrövidebb úton eljutni oda, már nagyon várom az autópálya elkészültét, hiszen tervezik megépíteni. Úgy tudom, hogy az új határátlépő még nincs a magyar oldalon sem kiépítve, de azért Tornyiszentmiklósról Lendváig át lehet menni?, vagy kerülni kell Lenti felé? Muraszombat és Maribor között az autópálya elkészült már?, mert előttem van egy térkép ahol ezt jelölik, de az Interneten böngészve még csak a régi út létezik. Lehet, hogy csak rossz útvonal tervezőt találtam?
Ha végig elkészül ez az autópálya, akkor bizony dél-nyugat Magyarország felöl a Maribori síterep lesz a legközelebbi, és a legjobban megközelíthető, de még Graz felé is erre lesz érdemes közlekedni.
Türelmetlenül várom az autópálya elkészültét, tud valaki valami bíztatót írni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.