Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Különbség a síoktatók között

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Különbség a síoktatók között
2022.11.19. 23:34
Bizonyára vannak jó oktatók és rosszak. Donovalyban tapasztaltam! A síoktató a domb alján sorba állította a felvonónál a gyerekeket egy lépésre egymástól ,aki kilógott a léccel vagy ferdén állt vagy rálépett más lécére azt felküldte a sor végére következő körnél már rend volt. Nem volt sem hiperaktív sem szabad nevelés 20perc alatt mindegyik tudta mi a rend. Ajánlom minden családosnak, több felvonó, nem nagy pályák de tanulni kiváló

Matraszentistván , a gyerekek kötésig tapostak egymás és egyéb emberek lécén majd utoléri az oktató a fele társaságot, es nem történik semmi, ez rendre minden körnél így történik. Ö saját vagy külsős oktató esetleg tesi tanár, azt nem tudom de sem a fegyelmezés sem az alapok nem mentek. De ez jellemző az ott síelő honfitársunk java részére, legyen ez a tányéros, csákányos, vagy a beülős lift. A hütte gyönyörű , az ételt nem minősítem. Mi hétköznap voltunk párszor, nem is voltak sokan, valami őrület! A hó minőségéről nem beszélnék , kihozták a maximumot a semmiből. Le a kalappal az apparátus előtt, minden tiszteletem az övék. Legközelebb olyan léccel megyünk amit nem sajnálunk, de ott leszünk.

Visegrád, lányomat beadtam oktatásra az oktató fennhangon mondja a lányomnak a felvonó felén leszállva, lépjé ki ,, rajta taposott a gyermekem lécén , mögöttük jöttem a felvonón”. Édes Istenem! Bizonyára vannak jó oktatók is az élethez szerencse kell
Előzmény: (endre77 209191)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.