Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Különbség a síoktatók között

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bubek67
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Különbség a síoktatók között
2022.11.30. 11:34
Igen van különbség a síoktatók között is. A síiskolákban sajnos nem honorálják, ha képzi magát egy oktató, illetve, nem tesznek különbséget sem. Emiatt nincs is kényszer a fejlődésre, csak belső. Emiatt Ausztriában kaphatsz 60 euroért valakit, aki 2éve áll lécen stb... Meg persze itthon is. Nekem szerencsém volt, csupa jó oktatóhoz volt szerencsém. Igaz utánajártam hova és kihez menjek. Azóta pedig hiszek benne, hogy jutubról és haveroktól nem lehet megtanulni semmilyen sportot. A normális az lenne, ha mindenki egy szezonban egy órát menne oktatóval legalább. Lenne kontroll, kapna ötleteket a javulásra, stb... Mellesleg egy fillért sem sajnálok, amit elköltöttem tanulásra, nagyon élveztem és most még jobban élvezem. Erről ennyit. A gyerekeket viselkedni pedig nem egy síoktató dolga megtanítani, nem nevelő! Persze azért, ahogy Ozsiék mondták, nem csak síelést tanítunk, hanem sikulturát is. Bocs, hogy ez kiszaladt egy oktatóból...
Előzmény: (endre77 216439)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.