Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Sella Ronda - Arabba - Marmolada
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Residence Civetta - modern apartmanok Alleghe-Civetta lábánál
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sella Ronda - Arabba - Marmolada
2004.09.27. 11:41
Mesterek!

Ha van időtök segítsetek pár kérdés megválaszolásával:
A Sella Ronda Snowboard-dal is körbe járható? Gondolok arra , hogy ne legyen túlsok tányéros felvonó.
A szállással kapcsolatban is van gondom mer azok igen drágák. Amit most találtam az Malga Ciapellában lenne valami pálya szállás, de azt egy kicsit itt már lehurrogták, vagy ponte di fassa-ban de az meg nem pálya szállás, szóval kocsival kell menni. Ez is érdekes, hogy Campitellóba nem megy le pálya? Oda csak a kabinos cuccal lehet lemenni? Vagy érdemesebb Canzei-ben becsatlakozni, de ott a térképen meg azt láttam, hogy a pálya az nem a felvonóhoz megy le, aki volt már a helyszinen segítsen. Mekkora tömeg sszokott lenni a Campitellói és Canzei-i lifteknél reggel?
Ahhoz mitszóltok, hogy a Malga Ciapellai pálya szálláson laknánk és egy vagy két nap átugranánk kocsival Arabbába és rondáznánk a sellát?
Az utolsó kérdésem a bérlet: Van olyan bérlet hogy kombinált? Mittudom én 5 nap Arabba+1 nap Sella Ronda?
Na ha tudtok segítsetek.......

Üdv.:

Kulacs
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.