Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck
2008.12.14. 09:06
Szallas Mauterndorf/Begöriach:

Also szinten lakunk. Itt van egy tarsalgo + konyha, amit a haziak is hasznalnak, de aprobb dolgokat mi is foztunk/melegitettunk mar. Hutoben kaptunk egy polcot. (Nem kell szobaban eszegetni.) Itt egy 3 agyas szoba van + furdo + WC ( szerintem a haziak is ezt hasznaljak, de nem zavaro). Az osszes helyiseg egy eloterbol nyilik. Van meg egy ketagyas szoba, amit elvben nem adnak ki, de nekunk pl. felajanlottak,
amikor ugy nezett ki 7-en leszunk. Az also szinten TV csak a konyhaban/nappaliban van.

A felso szinten van 2 ketagyas szoba + 1 furdo es 1 WC. Egy lepcsohazbol nyilnak a szintek, szoval ez a felso resz a haziaktol teljesen "szeparalt". Csak az etkezes van a fent leirt kozepso szinten.

A haziak baratsagosak, de oregek es csak nemetul beszelnek. Foglalni is csak nemetul lehet.

A haz tiszta, a berebdezes nem tul modern de nekunk eddig maximalisan OK! MELEG van, meg ejszaka is.

St Margarethen - becsatlakozas Katschberbe 5km.
Grosseck-Spi.. (EZ SZUPER JO! MA ITT SIELEK. Ingyen internet, jatszohaz/ovi gyerekeknek, kabinos/ulos liftek ..., nincs tomeg) - max. 3km Obertauen 16km (HETVEGEM SZAR, TEGNAP VOLTUNK ES A 20EU-s berlet miatti tomeg+fele lazarva miatt nem erte meg.) Fannibergben meg nem voltam, de kb 5-6km-re lehet.

Szallas:
Familie Wieland
Mauterndorf/ Begöriach 23
00 43 4727544

Begöriach kb. 2km re van Mauterndorftol. Ettermek, ...nem nagyon vannak ott. Ha estenkent gyalogosan akartok"dorbezolni", akkor jobb a faluban lakni szerintem.Ha inkabb a csend/nyugalom a fontos, akkor tokeletes.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.