Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Val di Fassa - Carezza

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Val di Fassa - Carezza
2010.03.06. 15:47
2001 után,majdnem 10 év után tértem vissza egy délután erejéig Canazeiba, a Belvederre. Nehéz megállapítani, de talán ez a legszebb síterep a Sella Ronda részen. Mi Arabba felől sílécekkel érkeztünk. Ahogy a felvonóval felérünk a Belveder tetejére lenyűgöző látvány tárul elénk! A Sella csoport széle a pályákig ér. Egyébként kicsit Ischgl hangulata van a helynek, itt is - mint az Ischglben az Idalpon - keresztbe-kasba, több szinten mennek a felvonók. A Belveder tetejéről a pályák meredeken indulnak, majd megszelidülve, kezdők mekkájaként folytatódnak középen. A 6-os piros pályát nagyon élveztük, azon többször is csúsztunk. A völgybe levezető, illetve Campitello felé átvezető részt kicsit nehezen találtuk meg. Itt általában sokan vannak, kicsit szűk a lefelé vezető pálya és össze is szokták túrni a sporttársak. Campitello szerintem gyengébb, mint a Canazei-i rész. Ott kevesebb és rövidebb pályákat találunk.
Sajnálom, hogy ennyire nem mozog ez a topic, pedig hallottam magyar hangot, biztosan többen mennek oda honfitársaink, mint amennyien írnak. Azt pedig egészen elképesztőnek tartom, hogy még nem kerültek fel képek. Február 12-i képeimet az albumba feltettem, itt meg tudjátok nézni, sajnos nem olyan szépek, mint maga a hely!
https://sielok.hu/fotoalbum/150150/kep/10/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.