Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Carving léc vásárláshoz kérnék tanácsokat!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Snufkin
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Carving léc vásárláshoz kérnék tanácsokat!
2005.02.01. 18:11
Sziasztok!

Harmadik éve síelek, síoktató barátom szerint elértem a középhaladó szintet. Idáig egy elég lestrapált, hagyományos lécem volt, most viszont feltett szándékom egy carving lécet venni. Ebben kérném segítségeteket! Ti milyen lécet ajánlanátok?
173 cm vagyok és 60 kg. Inkább a lassabb sebességet kedvelem. Kezdő (easy) vagy inkább haladóbb (fun, allround?) lécet vennétek a helyemben? Milyen rádiusszal? (Megjegyzem, carving léc terén még nem vagyok nagyon járatos, csak anynit tudok, amit itt az oldalon olvastam.)
Kb. 15-20 ezer forintot tudnék rászánni, ezért elgondolkoztam, hogy érdemes-e inkább használt lécet venni. A síbörzéken szerintetek jobb áron lehet hozzájutni a felszereléshez, mint mondjuk egy használt léc kereskedésben? Ha ezért az árért tudnék már új lécet is venni, akkor persze inkább azt választanám, csak kérdés, hogy ezek milyen minőségűek…

Minden tanácsot előre is köszönök!
Snufkin
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.