Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Risoul - Vars
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Risoul - Vars
2018.01.14. 14:56
Én úgy gondolom, hogy aki szabadidejében síel, akkor azt annak öröméért, élvezetéért kell tennie. Ezt a "nettó síelési időt" értem, de aki ezt a tevékenységet az egységidő alatt megsíelt út hosszán méri, minősíti, sok élménytől fosztja meg magát. Azt a szóhasználatot nem is értem, hogy "korszerű pálya". Egy síelő számára nem a "korszerűség" a pálya minősítésének alapja. És még az is lehet, hogy a véleménye az aznapi, vagy heti állapotra vonatkozik. Korszerűnek vagy korszerűtlennek a pálya felvonó vagy liftrendszerét nevezhetjük. De az hogy ez "korszerű", nem garantálja az elérhető legjobb "nettó síelési idő"-t, mert 20-25 perc várakozás a tömeg miatt egy buborékos, fűtött, gyors, könnyű be és kiszállást biztosító, stb. felvonónál, rosszabb teljesítményt eredményez mint ha egy korszerűtlen, de 1-2 percen belül használatba vehető, lassabb felvonóval utaznánk.
Ki kell próbálni több francia terepet, és akkor mindenki saját magától ismeri fel, hogy miért járunk sokan oda síelni. Nem azért mert szeretünk messzebb utazni.
Előzmény: (baddi 198175)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.