Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Niederalpl
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Göri
8 élménybeszámolót írt
8
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Niederalpl
2012.03.10. 11:45
Február 24-26-án Niederalpon voltam az egész családdal (3-58 év:)) síelni. Véleményem szerint Niederalp kevésbé ismert a többi, környéken lévő pályákhoz képest, pedig nagyon sok előnyös tulajdonsággal rendelkezik. Győrből két és fél óra alatt elérhető, a pálya könnyen megközelíthető, hiányoznak az általam nagyon nem kedvelt hajtűkanyarok szakadékkal tarkítva. Pályaszállásunk volt a Plodererhofban, ami igazi (ellentétben a mellette lévő Holzbox-al)ausztriai berggasthof (remek reggelivel, kb 26eu/fő, magyarul is beszélnek). A 8-as tipikus tanuló pálya, mire leérsz elsajátítod az alapokat. Következő fokozat a 6, 9-es korongos pálya. Az 1-es pálya alsó szakasza inkább nagyon piros,(az odaérkezéskor meg is rémített, én lankásabbra emlékeztem)de végül nem okozott gondot a bátrabb, fiatalabb kezdőknek sem. A kevésbé bátrakkal:) kikerülve ezt a részt, nagyon jókat síeltünk az inkább kék (egy egész kis szakaszt leszámítva), mint piros hosszú 5-ös erdei pályán. A 2-es egy új edei pálya, viszonylag rövid, keskeny,az 5-ös kistestvére. Mi inkább választottuk az 5-öst, vállalva a valóban unalmas csákányos felvonót, mert a siklás az erdőben mindenért kárpótolt.A pályák nagyon rendben voltak. Vasárnap erősen havazott, de a ratrakok folyamatosan jártak. Az évben annyi hó esett, hogy még kitart pár hétig. Nagyon szép három nap volt! Ja és a sorbanállás itt ismeretlen fogalom:))))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.