Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Magyar TOP 10

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
adampapp
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Magyar TOP 10
2009.02.06. 14:18
Sziasztok! Azért mentem Eplénybe, mert egyrészt közel van, de leginkább a kíváncsiság vezérelt. Ha a kettőt összerakjuk, akkor szerintem az embernek nem kell komoly elszántság, hogy nekiinduljon a 65 km-es útnak. Nem feltétlenül volt kitűzött program a hétvégére a síelés, ez csak amolyan kiruccanás lett volna, "ha már itt ez az Eplény" alapon. Ez lenne a válasz a "hogy lehet annyi eszed hogy..." felvetésre, melynek így aztán nem igazán volt létjogosultsága. Voltam már Győrből Semmeringen egy napra, elég fárasztó volt, és tömeg (azért 15 percnél nem kellett többet várni liftnél), de a parkolás, megközelítés nem volt kérdéses. Én nem vagyok fanatikus síelő, nekem a nyugalom inkább számít. Az egészben a tájat, levegőt, napsütést (ha van) szeretem leginkább, késő kezdtem, elég kezdő szinten lehetek (bár a videókat visszanézve azért alakul:)). Nah, erről ennyit, Eplényben sem nyugalmat, sem parkolót, sem szervezettséget, sem jó hozzáállást nem kaptam. A szép táj azért adott:)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.