Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Sappada
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
thorin
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sappada
2005.01.13. 22:36
Sziasztok
Annyi rosszat írtatok már Sappadáról,hogy gondoltam kerüljön valami a mérleg másik serpenyőjébe is.Mi 2004.februárjában voltunk ott a sporthotelben,és nagyon jól éreztük magunkat.Igaz hogy viszonylag kevés pálya van,viszont ezek gondozottak,és ottlétünkor volt rajtuk hó is bőven.Kezdőknek,vagy majdnem kezdőknek abszolút ideális hely, javaslom hogy vegyétek igénybe a telepített oktatót(Intersí) Burgyán Pétert, aki nagyon jó oktató,és igazán szívvel-lélekkel végzi feladatát.A barátnőm akkor síelt életében először és a harmadik napon már a piros pályán is szépen lejött, mindenféle esés-kelés nélkül.A haladóknak carving tehnikát tanított.A komolyabb sípályarendszerekhez szokott "menő" embereknek nyilván nem nagy élmény, bár ha szorít a pénztárca és másra nem futja nem egy ismerősöm azért újra felkeresi.
A sporthotelben kaja volt bőven,kicsit zavart bennünket hogy pont valami iskolaszünetben voltunk ott, amiről persze senki nem szólt hogy akkor van, és tele volt egész éjjel bulizó vidám,hangos,olasz tinikkel, és nem sokat tudtunk aludni.Sajna egy közeli kisvárosban lévő kórházat is megnéztünk, miután laza bakancsal buktam egy hatalmasat,és ezt kissé megsínylette a bokám.Viszont az tetszett hogy a hegyi mentő két perc múlva már mellettem volt és megkérdezte,hogy vagyok, le tudok e menni,stb.
Az emberek nagyon barátságosak, és nagyon szép a városka is.Én kezdőknek kimondottan ezt az utat ajánlanám.Üdv mindenkinek
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.