Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Flachau - Wagrain - Alpendorf
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hideaway Apartmanház Dachstein West, 4-8 fős igényes apartmanok, wellness
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Myrtill1
22 élménybeszámolót írt
22
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Flachau - Wagrain - Alpendorf
2005.03.27. 13:22
Hát senki nem volt Flachauban!?
március 12-én indultunk (errefelé még nem jártunk télen), s előtte szerettem volna vmi infót szerezni a területről, de semmit sem találtam (gondolok itt élménybeszámolókra, pályavéleményekre, stb., de sehol semmi - nem volt túl sok időm akkoriban a netezésre, lehet, hogy ez volt a gond -, a hivatalos weboldalt megtaláltam, de azért az egészen más, mint a személyes benyomások). Útra keltünk, s 1 gyönyörű hetet töltöttünk a Sportwelt Amadé körzetben. Csak pozitívumokat mondhatok a helyről, pályákról, szállásról, kajáldákról. Valószínűleg az is közrejátszik ebben, hogy fantasztikusan jó havunk volt, 1. este még ráadásként esett 10 cm friss, aztán másnap elvonult a front, kitisztult az idő, aztán mindent bele! Meglehetősen nagy pályarendszer, Salzburg alatt kb. 40-50 km-nyire, Ratstadtól egészen St. Johann in Pongauig terjed, ez közúton kb. 70-80 km lenne. Nekünk Flachauban volt a pályaszállásunk, onnan indultunk minden nap másfelé. A pályák nagyon jól összekötöttek, meglehetősen hosszúak, s mindenki megtalálja a kedvére és tudásának megfelelőt. Zöme kék és piros pálya, de feketék is vannak szép számmal. Nagyon sok kezdő is itt sajátítja el a síelés tudományát, tehát nekik is megfelelő hely, főleg a Flachau feletti szelíd lankák alkalmasak a kezdőknek. Flachauwinkelben elég komoly félcső is van. Sokan voltunk, de a hatalmas területen eloszlott a tömeg, még a reggeli induláskor sem kellett 1 percnél többet "pingvinezni", napközben meg egyáltalán nem kellett várakozni. Ha kicsit több időm lesz, képeket is rakok fel, az időjárás szépsége miatt nagyon jókat lehetett fotózni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.